Super eshop . Jeden z mála , ktorý zdvihol telefón hneď po prvý krát. Žiadne odvrkovanie typu všetko máš na webe. Určite odporúčam...

Reakcia obchodu Helveti.sk

Milane, moc děkujeme za Vaše doporučení a zpětnou vazbu. Máme-li volné ruce, telefonickým dotazům a konzultacím nákupu se rozhodně nevyhýbáme :) Jsme moc rádi, že jste s námi byl spokojený a v případě potřeby jsme Vám samozřejmě opět kdykoliv k dispozici.

• Rychle dodanie

- v popise k hodinkam je napisane, ze je luneta otocna, otocna nie je..ja som o tom vedel, takze pre mna to problem nie je, ale mozno niekto vediet nebude.
    - co ma trosku mrzi je to, ze na kovovom tahu chybal jeden clanok na skratenie, takze hodinky uz niekto skracoval predtym...pri drahsich hodinkach,ktore nemam urcene ako ,,pracovne,, by som to riesil, takto to berem len ako rozumny dovod, ze hodinky sa nekupuju cez internet

Reakcia obchodu Helveti.sk

Patriku, děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, jak nás vnímáte, avšak... Hned na úvod musím uvést, že hodinky, které jsme Vám zaslali, byly zcela nové. Nejednalo se o vrácené zboží jiným zákazníkem/ nošený kus a rozhodně u nich z naší strany nedošlo k odebrání dílku náramku.
    Po zveřejnění hodnocení jsme Vás ihned kontaktovali a nabídli Vám řešení domnělého chybějícího dílku náramku formou klasické reklamace, protože dílek u náramku (pokud skutečně chybí) mohl teoreticky chybět od výroby. Řešení problému jste však odmítl, přesto opakuji, že naše nabídka platí a v případě uznání reklamace Vám samozřejmě uhradíme náklady spojené se zasláním hodinek k nám.

Co se týká popisu u produktu, je nám líto, že jste nás na chybu neupozornil ihned, když jste ji odhalil. Váš podnět jsme samozřejmě prověřili a popis u modelové řady již opravili. Luneta hodinek opravdu není otočná. Děkujeme Vám tedy za upozornění alespoň tímto způsobem.

I přes Vaše negativní pocity z nákupu u nás Vám přeji, aby Vám hodinky pokud možno dělaly radost a samozřejmě jen dobře a dlouho sloužily.

Dobrá kmunikáca so zákznikmy

Reakcia obchodu Helveti.sk

Jozefe, děkujeme Vám za provedený nákup a také doporučení. Vaše spokojenost s naším přístupem nás velmi těší. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě opět kdykoliv k dispozici.

Výhoda

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělení 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojen.

• Rýchlost,setioznosť

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala právě nás!

• výborná komunikácia
    • hodinky prišli nastavené, pekne zabalené v krabičke s návodom.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za provedenou objednávku, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral právě náš obchod. Máme radost, že jste s celým objednávkovým procesem spokojený a doufáme, že vybrané hodinky přinesly velkou radost.

• skvele jednanie

dobre ceny

Reakcia obchodu Helveti.sk

Velký dík za Vaše doporučení, provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Máme radost, že jste s námi byl spokojený.

• dobrá cena, rýchlosť

Reakcia obchodu Helveti.sk

Ještě jednou moc děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky i naší nabídkou spokojený.

• Dobrý výber tovaru.
    • Výborná komunikácia, tracking tovaru.
    • Rýchle dodanie.

S nákupom som veľmi spokojný. Rýchle dodanie. Originálny tovar. Dobrá cena. Registrácia medzinárodnej záruky prebehla bez problémov.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Velice Vám děkujeme za udělení 100% hodnocení, připojené recenze a také samotný nákup. Jsme moc rádi, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti a přejeme, aby hodinky přinášely pouze radost.

• Popis produktu

Reakcia obchodu Helveti.sk

Tomáši, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a doporučení. Na popisech produktů si dáváme záležet, jsme proto rádi, že jste s prostředím našeho eshopu spokojený.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží a přináší pouze radost.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

• Oceňujem podrobný popis tovarov. Dobrý filter umožňuje rýchlejšie si vybrať vyhovujúci produkt. Primeraná doba doručenia.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za udělené doporučení a čas, který jste si našla pro ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste s podobou našeho eshopu spokojená. Ke každému produktu se snažíme uvádět co možná nejvíce důležitých informací, abychom udělali výběr na dálku o něco jednodušší.

• Dostupný produkt
    • Predlžená záruka, skrátenie náramka zdarma

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za udělení storpocentního hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojený. Přejeme, ať nové hodinky přináší dlouhé roky radost.

Všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s celým objednávkovým procesem spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

Rychle vybavenie

Reakcia obchodu Helveti.sk

Sasho, moc děkujeme za provedený nákup i čas, který jste si našla pro naše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením své objednávky spokojená a přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

• dobrá cena
    • mne nefungoval kód na sphere kartu

Reakcia obchodu Helveti.sk

Rádi bychom Vám poděkovali za provedený nákup a udělené doporučení. Mrzí nás, pokud jste měl při vytváření objednávky problém s uplatněním slevy na kartu Sphere. V takovém případě nás stačilo kontaktovat a věc bychom prověřili. Někdy se bohužel také stává, že u karty klientům již vypršela její platnost, netvrdím však, že je to i Váš případ. Doufáme, že i tak splnilo vybrané zboží Vaše očekávání.

• výborná komunikácia

Reakcia obchodu Helveti.sk

Moc děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Je-li zboží v době objednání skladem, nic nebrání jeho okamžitému odeslání, jsme proto rádi, že jste byl nejen s rychlostí dodání vybraného zboží spokojený.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

• Rýchle jednanie, ústretovosť, výmena tovaru bez problémov

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za udělené doporučení a sdílení zkušenosti s naším obchodem. Jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem spokojená. Protože rozumíme tomu, že výběr zboží pouze na základě fotografií má svá úskalí, není u nás problém vyměnit nevyhovující produkt za jiný. Doufáme, že nově vybrané řemínky splnily Vaše očekávání :)

Rýchle dodanie produktu.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za čas, který jste si našla na ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byla spokojená s rychlostí dodání a doufáme, že vybraný produkt přinesl radost.
    Za Helveti.sk - Darina Vokrojová

Vsetko v poriadku, tovar prisiel rychlo a dobre zabaleny.

Reakcia obchodu Helveti.sk

Velice Vám děkujeme za udělení 100% hodnocení a také uskutečněný nákup. Jsme moc rádi, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.

Rychlost

Reakcia obchodu Helveti.sk

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený.
    Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.